+48 58 320 34 05

Aktualności

Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. powstał w 2001 roku w ramach w ramach realizacji strategii Województwa Pomorskiego.
To instytucja samorządowa i największy fundusz poręczeniowy na Pomorzu.

Konkurs „Poręczenie jako instrument zwiększenia dostępności do finansowania zewnętrznego dla pomorskich przedsiębiorców”

        Po raz kolejny rozdaliśmy nagrody w konkursie „ Poręczenie jako instrument zwiększenia dostępności do finansowania zewnętrznego dla pomorskich przedsiębiorców”. Organizatorem konkursu był Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku.

      Celem konkursu było zaktywizowanie działalności poręczycielskiej, zwiększenie popularności korzystania z poręczenia, jako regionalnego instrumentu korzystnego zabezpieczenia zwrotności kredytów dla firm sektora MŚP oraz wyróżnienia pracowników Instytucji współpracujących z Funduszem szczególnie zaangażowanych w realizację wsparcia działalności firm sektora MŚP kredytem bankowym/pożyczką, zabezpieczonym poręczeniem Funduszu w ramach Inicjatywy JEREMIE oraz w ramach standardowej działalności Funduszu.

Uczestnikami konkursu byli: Pracownicy Instytucji współpracujących z Funduszem, zajmujący się sprzedażą produktów kredytowych/pożyczkowych dla klientów z segmentu MSP.

 

Zwycięzcami konkursu zostali:

DORADCY:

  1. Miejsce pierwsze: Piotr Kitowski – DORADCA KLIENTA BANK SPÓŁDZIELCZY PRUSZCZ GDAŃSKI;
  2. Miejsce drugie: Robert Kowalczys – DORADCA KLIENTA BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY ODDZIAŁ RUMIA;
  3. Miejsce trzecie: Ewa Lehmann - Szwocha – DORADCA BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY ODDZIAŁ WEJHEROWO;

DYREKTOR BANKU:

Miejsce pierwsze: Pani Marzena Piankowska - DYREKTOR BANK SPÓŁDZIELCZY PRUSZCZ GDAŃSKI

 

Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim Uczestnikom, GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Dokumenty do pobrania

Projekt wspołfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013