+48 58 320 34 05

Aktualności

Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. powstał w 2001 roku w ramach w ramach realizacji strategii Województwa Pomorskiego.
To instytucja samorządowa i największy fundusz poręczeniowy na Pomorzu.

IV Lęborskie Spotkania Biznesowe – 15.10.2015r. Lębork

W dniu 15 października 2015 r, w Starostwie Powiatowym w Lęborku odbyło się spotkanie mające na celu promocję lokalnej przedsiębiorczości oraz popularyzowanie wśród przedsiębiorców instrumentów wspierających działalność gospodarczą w powiecie lęborskim. Czwarta edycja Lęborskich Spotkań Biznesowych poświęcona była inicjatywie JEREMIE pod hasłem „Inicjatywa JEREMIE – szansą na rozwój własnego biznesu.

 

Głównym organizatorem spotkania był Starosta Lęborski, Powiatowe Centrum Informacyjne w Wejherowie oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.  

 

Prezentację oferty informacyjnej instytucji otoczenia biznesu w imieniu PRFPK sp. z o.o poprowadził Pan Sebastian Klatt – Specjalista ds. sprzedaży. Uczestnikami spotkania byli przedsiębiorcy z powiatu lęborskiego oraz osoby rozpoczynające działalność gospodarczą.

Dokumenty do pobrania

Projekt wspołfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013