+48 58 320 34 05

Aktualności

Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. powstał w 2001 roku w ramach w ramach realizacji strategii Województwa Pomorskiego.
To instytucja samorządowa i największy fundusz poręczeniowy na Pomorzu.

I OLIMPIADA PRFPK - Gdańsk 16 kwietnia 2016 r.

I OLIMPIADA PORĘCZENIOWA PRFPK - pod taka nazwą zorganizowaliśmy w dniu 16.04.2016 r. na Stadionie ENERGA ARENA w Gdańsku, spotkanie z pracownikami Banków Spółdzielczych współpracujących z Funduszem w ramach realizacji Inicjatywy JEREMIE.    

Trzonem programu Olimpiady, która zgromadziła blisko 70 osób, było rozstrzygnięcie trwającego ponad 4 miesiące konkursu pn. „Poręczenie jako instrument zwiększenie dostępności do finansowania zewnętrznego dla pomorskich przedsiębiorców”. Kolejna już edycja konkursu przyczyniła się do upowszechnienia wśród doradców bankowych wiedzy dotyczącej poręczeń oferowanych przez Fundusz w ramach Inicjatywy JEREMIE, co przyniosło wymierne efekty w postaci szerszego wykorzystania środków wspierających pomorskich przedsiębiorców.

Zwycięzcami konkursu zostali:

W kategorii najlepszy doradca

     1.    Miejsce pierwsze: Pani Ilona Tandek – DORADCA KLIENTA BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY ODDZIAŁ RUMIA,

     2.    Miejsce drugie: Pani Alicja Bank – DORADCA BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY ODDZIAŁ WEJHEROWO,

     3.     Miejsce trzecie: Pani Agnieszka Stawicka – DORADCA BANK SPÓŁDZIELCZY W SZTUMIE ODDZIAŁ W GDYNI.

W kategorii najlepszy dyrektor

Pani Wioletta Kwaśniewska - Dyrektor Banku Rumia Spółdzielczego

 

Spotkanie, oprócz licznych atrakcji takich jak zwiedzanie stadionu czy zjazd kolejką tyrolską, było okazją do zacieśnienia relacji pomiędzy Funduszem a współpracującymi Bankami Spółdzielczymi. Olimpiada to także rywalizacja i dobra zabawa. Escaprooms, paintball elektroniczny, symulatory oraz gokarty elektryczne wyłoniły zwycięskie drużyny w poszczególnych konkurencjach grupowych.  

 

Wszystkim Uczestnikom Dziękujemy za udział w olimpiadzie.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Dokumenty do pobrania

Projekt wspołfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013